Wydarzenia:

revolver

„Trzy godziny ciszy” w finale plebiscytu Nagrody Literackiej dla Autorki Gryfia.


revolver

Powieść „Trzy godziny ciszy” została uhonorowana pierwszym wyróżnieniem w Niezależnym Plebiscycie Literackim na Polską Książkę Roku 2017.http://brakujaca-litera.pl/2018/04/14/brakujaca-litera-wyniki/


revolver

Wywiad dla Onet.pl z okazji premiery „Trzech godzin ciszy”. Ile w książkowej Patrycji jest Patrycji realnej? I czy gram z czytelnikiem swoją biografią, czy dzięki kolejnym wcieleniom szukam samej siebie? Na te i inne pytania odpowiedziałam w wywiadzie dla Onetu. Zapraszam do lektury.http://ksiazki.onet.pl/patrycja-gryciuk-pogrywam-z-czytelnikiem-emocjami-wywiad/vtjfdm


revolver

20 maja 2017 Serdecznie zapraszam na Warszawskie Targi Książki. Będzie okazja, żeby porozmawiać też o moich. Sobota 20 maja, od godziny 11.00. Stoisko Wydawnictwa Poznańskiego i Czwartej Strony 96/ D17.

revolver

19 kwietnia 2017 spotkanie autorskie w Księgarni Autorskiej we Wrocławiu. W książkowej scenerii i świetnej atmosferze rozmawialiśmy o mojej najnowszej powieści. Dziękuję Księgarni Autorskiej za gościnę, a wszystkim czytelnikom polecam to magiczne miejsce!

revolver

18 kwietnia 2017 spotkanie autorskie w Zamku Piastowskim w Legnicy. Dziękuję organizatorom za wspaniałe przyjęcie, a przybyłym za cudowny wieczór przy świecach.

Spotkanie autorskie z Patrycją Gryciuk w Nowym Jorku.

revolver

22 marca 2016 roku (wtorek) odbędzie się moje spotkanie autorskie w Bibliotece Publicznej na Brooklynie (Greenpoint Public Library). Przeczytam fragmenty moich książek (może nawet tej, którą aktualnie piszę) i odpowiem na Wasze pytania. Podczas spotkania będzie można też zakupić „450 stron”.

Wszystkich zainteresowanych proszę o śledzenie wydarzenia na mojej stronie na Facebooku i potwierdzenie przybycia. Do zobaczenia w Nowym Jorku!


Friends from New York! Please, join me at the Greenpoint Public Library on March 22th at 6.30 pm where I will proudly present my latest novel: “450 pages”. Come for an evening of great reading, talking and book signing. I look forward to seeing you there.

SPOTKANIE AUTORSKIE w Genewie. 28.09.2015

revolver revolver revolver

Wszystkim obecnym dziękuję za pozytywną energię, za wspaniałe emocje, za wsparcie, za dialog i Wasze ciepłe słowa. Było cudownie. Za pomysł, organizację i prowadzenie spotkania dziękuję w szczególności paniom: Kindze Zwalińskiej, Katarzynie Baurskiej, Joannie Crettenand – Boczkowskiej, Annie Kondzieli oraz całej ekipie Polskiej Misji w Genewie i Szkoły Polskiej. Fot. Anna Kondziela

revolver

Patrycja Gryciuk o swojej drugiej książce z przymrużeniem oka... ;)
revolverOto wywiady, w których Patrycja Gryciuk odpowiedziała na pytania zadane jej przez Czytelników. Jeżeli chcecie je przeczytać, zajrzyjcie na Literacki Świat Cyrysi lub do Jusssi.

http://cyrysia.blogspot.fr/2015/08/wywiad-z-patrycja-gryciuk.html
http://www.jusssi.pl/2015/08/dzisiaj-premiera-450-stron-wywiadwyniki.html

revolver

I jak tu się nie skusić na audiobooka widząc tę pełną ekspresji twarz?! Pani Joanna Gajór jako Wiktoria Moreau w „450 stron”.

Czwarta Strona do słuchania już 12 sierpnia w audioteka.pl Nie mogę się doczekać, a WY?

revolver

Najnowsza powieść Patrycji Gryciuk pt.: „450 stron” do kupienia już 12 sierpnia 2015 roku w całej Polsce.
revolver

Świętujemy pierwszą rocznicę wydania "Planu" - wiosennie, radośnie i... ekologicznie. Książka ukazała się dokładnie rok temu, a w tym miesiącu miała miejsce premiera e-booka!

Elektroniczne wydanie dostępne jest we wszystkich popularnych formatach i we wszystkich liczących się księgarniach internetowych.

Dobra książka w rewelacyjnej cenie i zawsze pod ręką - czegóż chcieć więcej?

revolver
Z wielką radością dzielę się z Wami wspaniałą nowiną:

Pani Paulina Bożek podjęła się trudu pisania „Planu” na nowo. Po angielsku!
Inaczej mówiąc: kontrakt z tłumaczką podpisany!
To kolejny krok w drodze do spełnienia moich marzeń. Za kilka miesięcy Anna, Siergiej i Lorcan przemówią po angielsku! Dużo emocji i pracy przed nami. Dostałam już pierwsze szkice i muszę Wam przyznać, że trudno się oderwać!

Jeżeli jesteś zainteresowany wydaniem lub promocją „Planu” w kraju anglojęzycznym, skontaktuj się ze mną jak najszybciej!

Pozdrawiam. Patrycja Gryciuk
revolver
Autorka „Planu” odpowiada na pytania internautów.


revolver
KONKURS Z PLANEM:

Anna Smith uwielbia fotografować. Ja również. Wakacje trwają w najlepsze. Nie rozstaję się ani z aparatem, ani z Planem. A Wy?

Widziałaś/eś „Plan” w księgarni? Pojechałaś/eś z „Planem” na wakacje? Sfotografuj się z okładką książki na półce, lub zrób zdjęcie Twojego egzemplarza „Planu” tam, gdzie go czytasz, lub w zabawnej/ciekawej aranżacji i wyślij do mnie. Wszystkie chwyty dozwolone, a kreatywność mile widziana. Najciekawsze zdjęcia opublikuję na stronie książki. A autor fotografii, która poruszy mnie najbardziej dostanie podpisany przeze mnie egzemplarz książki. Konkurs trwa też na stronie Planu na Facebooku. Im więcej zdjęć, tym zabawniej!

Konkurs trwa do końca sierpnia. Serdecznie zapraszam do udziału. Patrycja Gryciuk gryciukpatrycja@gmail.com
Nowa książka Patrycji Gryciuk

W Bibliotece Publicznej, w czwartek odbyła się promocja książki Patrycji Gryciuk. Legniczanka, mieszkająca we Francji zadebiutowała miłosno-kryminalna powieś...
revolver
Środa, 24 lipca 2013 Romans z dreszczykiem

revolver
Czwartek, 18 lipca 2013 Uchylono rąbek „Planu”

Patrycja Gryciuk była gościem Legnickiej Biblioteki Publicznej, gdzie miała promocję swojej debiutanckiej książki "Plan".revolver
Poniedziałek, 29.07.2013 Jaki jest "Plan"”

Z Patrycją Gryciuk, legniczanką mieszkającą we Francji rozmawiamy o Jej debiutanckiej książce.revolver
NDTV 04.16.2013 Wtorek (Patrycją Gryciuk)

We wtorek 16 kwietnia w NDTV rozmawiamy z pisarką Patrycją Gryciuk o jej książce "Plan" - prawdziwej gratce dla wielbicieli wciągających romansów z elementami kryminału.


revolver
Zrobić w życiu jak najwięcej. To mój plan!

publicystyka.lca.pl

Nauczycielka, podróżniczka, debiutująca powieściopisarka. Jest absolwentką klasy dziennikarskiej w ILO. Od wielu lat Francja jest jej drugą ojczyzną. Patrycja Gryciuk nadal jednak czuje się Polką.

Do góry strony.